Září 21, 2020
Nabídka vystoupení

Nabízíme zpestření kulturních i společenských událostí, zahájení sportovních utkání a různých slavností. Jedna sestava je v průměru dlouhá přibližně 3 minuty a je možné vybrat podle druhu hudby a nebo počtu mažoretek - sólo, duo, miniformace (3 - 8), formace (9 a více).

Pódiové sestavy (sestavy na místě)
  • moderní hudba
  • moderní úprava klasické hudby
  • vojenský pochod
Pochodové defilé
  • moderní úprava klasické hudby
  • libovolný doprovod, libovolná délka
Kostýmy

Za pomoc s kostýmy děkujeme našim švadlenám paní Iloně Hrdličkové a paní Novotné a paní Laubrové.
SENIORKY
Červenočerný sportovní kostým - Červenočerná trička se stříbrným pruhem v pase působí velice elegantně na jakémkoli vystoupení a zároveň slušivě i na soutěžích. Přední díl červené části je třpytivý, kdežto zadní část je matná, čímž během pohybu dochází k měnícímu se efektu. Kostým je doplněn bílou skládanou sukní a červenou květinou do vlasů nebo černočervenou ahojkou.
Oranžovočerné šaty - Černý základ šatů se stříbrnou áčkovou sukní působí velice svěže a mladistvě. Přední oranžový (kapitánský žlutý) a zadní stříbrný díl jen doplňuje na barevnosti a působí tak na diváka tajemně. Vhodné především na průvody a soutěže.
Červené sako - je vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Hodí se například do slavnostních průvodů, pěkně se vyjímá na travnatém hřišti. Červená a žlutá zároveň představuje barvy města Prahy.
Modrá bolerka - Černá sukně se stříbrnými klíny doplněná modrým krajkovým bolerkem a modrou vlajkou - náčiní flag. Vzhledm k tomu, že kostým je s dlouhými rukávy, je vhodný i do chladnějčího počasí.
Zelená bolerka - Černá sukně se stříbrnými klíny doplněná zeleným krajkovým bolerkem a zelenou vlajkou - náčiní flag. Vzhledm k tomu, že kostým je s dlouhými rukávy, je vhodný i do chladnějšího počasí.
Bílovínová uniforma - je vhodná na slavnostní a reprezentativní příležitosti jako jsou plesy nebo recepce. Při kombinaci šatů a saka je možné vystupovat i ve venkovních prostorách za chladnějšího počasí.
Modré šaty, bílé sako - jsou vhodné na slavnostní a reprezentativní příležitosti jako jsou plesy nebo recepce. Při kombinaci šatů a saka je možné vystupovat i ve venkovních prostorách za chladnějšího počasí. Kostým je možné kombinovat s náčiním flag - tématická sestava Pearl Harbor.
JUNIORKY
Fialovožluté šaty - Třpytivé fialové vršky šatů jsou obohaceny o žlutě reflexní ramínka a stříbrnou splývavou sukni (kapitánské šaty mají sukni fialovou). Doplňkem do vlasů jsou pak fialové květiny. Vhodné na jakékoli soutěže, plesy či průvody.
Vršek s houslovým klíčem - Modrobílá trička z pevného, avšak pružného materiálu zdobí stříbrný houslový klíč na modrém podkladu. Kostým je možné doplnit bílou, červenou, případně růžovou sukní. Modrobílé návleky na rukou střídavě doplňují barevnost kostýmů.
KADETKY
Modrožluté vršky - Dvoubarevná trička se spodním střihem do V je ozdoben bílými geometrickými tvary pro zvýraznění pasu. Spodek doplňuje bílá sukně se žlutým pruhem, hlavu pak zdobí bílomodrá ahojka. Vhodné na vystoupení i soutěže.
Žlutovínové kostýmy - Jedná se o žluté dresy, ke kterým byla ušita vínová sukně se zlatým flitrovaným zdobením po obvodu sukně. Celý kostým doplňuje vínová tylová květina do vlasů. Vhodný jak na komerční vystoupení, tak i na soutěže.